JETSET- Język angielski ogólny

Dodane przez: Model dnia: 12.09.2016 godz.: 20:29
Newsy

Certyfikowane egzaminy JETSET są wyjątkową ofertą dla każdego, kto chce potwierdzić znajomość języka angielskiego ogólnego.
Certyfikaty JETSET wprowadzone zostały przez akredytowaną przy Rządzie Brytyjskim wiodącą międzynarodową instytucję edukacyjną i Kapitułę egzaminacyjną Education Development International (EDI). Wielką zaletą tych egzaminów jest ich dostępność: można je zdawać w dowolnym wybranym przez kandydata terminie. Egzaminy są dostępne na 8 poziomach zaawansowania od A1 do C2. Tematyka egzaminu pokrywa się z tematyką egzaminu maturalnego z j. angielskiegoEgzamin jest uznawany na następujących obszarach:
* Służba Cywilna (od poziomu B2)
* System edukacji publicznej - nauczyciel j.angielskiego w przedszkolu, szkole podstawowej i średniej - od poziomu B2
* Firmy i korporacje
* Niektóre wyższe uczelnie (zaliczenie lektoratu)
Więcej informacji w załączniku.
Prosimy wszystkich chętnych o kierowanie swoich zgłoszeń do  Pani Małgorzaty Neckowicz i Pani Magdaleny Beifus do 30.09.2016 r.  Przygotowania  do egzaminu rozpoczniemy od października.

 Małgorzata Neckowicz

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.