Pożegnanie klas maturalnych

Dodane przez: Model dnia: 26.04.2019 godz.: 23:00
Newsy

W piątek 27.04.2019 r. o godz. 13.00 dla uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ekonomicznych zabrzmiał „Ostatni dzwonek”. Abiturienci wraz z wychowawcami,  dyrekcją i rodzicami zebrali się w świetlicy szkoły, aby otrzymać upragnione świadectwo ukończenia szkoły średniej. Pani Dyrektor  Liliana Adamczyk pogratulowała wszystkim absolwentom zdobytej wiedzy, umiejętności i cennych życiowych doświadczeń. Nie zabrakło również podziękowań skierowanych do Rodziców. Wyróżnionym absolwentom Pani Dyrektor wręczyła  świadectwa, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. W tym roku tytuł "Primus Inter Pares" uzyskała Julia Mytlewska z klasy IVA.

Ze szkołą pożegnali się sami maturzyści, kierując do dyrekcji, swoich nauczycieli, wychowawców i rodziców serdeczne podziękowania. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego  w imieniu swoich kolegów również ciepło i serdecznie pożegnali maturzystów, przygotowując krótki program artystyczny i życząc im jak najlepszych wyników na maturze. 

Tegoroczni maturzyści wiele dobrego wnieśli w życie ZSE, życzymy im więc połamania pióra na maturze i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. Mamy nadzieję, że ,,Ekonomik” na długo pozostanie w ich wspomnieniach, które będą wyłącznie pozytywne.

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.