XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Dodane przez: Model dnia: 10.12.2017 godz.: 19:45
Newsy

Dnia 08.12.2017 r.  roku grupa uczniów z klasy IVA i IVB miała okazję sprawdzenia swojej wiedzy w  XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu jest Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Koło Naukowe Rachunkowości działające przy tymże wydziale. 

E. Sajewska

Więcej

Wizyta w NBP

Dodane przez: Model dnia: 07.12.2017 godz.: 19:08
Newsy

07.12 2017 r. uczniowie klasy I A wraz z opiekunami P. Mirosławą Łukszą oraz P. Elżbietą Kaczyńską uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Bydgoszczy. W trakcie pobytu w NBP zwiedzali bank oraz uczestniczyli w szkoleniu nt. "Rozpoznawlności autentyczności polskich znaków pieniężnych". Szkolenie poprowadziła Pani Joanna Hybiak - pracownik NBP. Młodzież poznała wiele ciekawych możliwości identyfikowania autentyczności pieniędzy, m.in. testerem światłem ultrafioletowym, porównywaniem  orginalnych banknotów oraz monet z falsyfikatami. Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów.

 E.Kaczyńska

Więcej

Klasa 4a świętowała wielkie wydarzenie!

Dodane przez: Model dnia: 06.12.2017 godz.: 16:49
Newsy

Klasa 4a świętowała  wielkie wydarzenie! Laughing 

Karol Wessel otrzymał  Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz gratulacje za rozsławianie dobrego imienia Torunia od Prezydenta Miasta Torunia  - Michał Zaleskiego. To wielkie wydarzenie w życiu  szkoły i klasy.

Już rankiem Karol pojawił się z okolicznościowym tortem „na dywaniku u Pani Dyrektor”, co wywołało miłe zaskoczenie i poruszenie w pokojach administracji. Nasz ministerialny stypendysta we właściwym sobie eleganckim stylu złożył podziękowania na ręce Pani Dyrektor. W południe Karol podziękował swojej klasie IV a za wsparcie przynosząc tym razem imponujący, ogromny tort  ze zdjęciem klasy, a klasa przygotowała filmy pokazujące zabawne  sceny z codziennego  życia klasy i udziału w projektach Erasmus+.
6 grudnia to był bardzo udany dzień. Laughing Karol – jesteśmy  pod wrażeniem !!! Torty były przepyszne, a pomysłowość godna najlepszych.Laughing

Uczniowie klasy IV a, wychowawczyni: Pani Małgorzata Neckowicz , dyrektor  ZSE – Pani Liliana Adamczyk

Więcej

Mikołajki w ZSE

Dodane przez: Model dnia: 06.12.2017 godz.: 16:39
Newsy

Drogie Mikołajki, drodzy Mikołajowie z ZSEkonomicznychLaughing

Dzisiejszy dzień sprawił nam wszystkim wiele radości, a to za sprawą imprezy mikołajkowej zorganizowanej przez uczniów klasy II a pod opieką wychowawczyni - Pani Magdaleny Beifus, Szkolne Koło Caritas oraz Samorząd Szkolny.

Już od rana przy drzwiach wejściowych częstowała nas wszystkich czekoladkami i ciasteczkami Pani Beata Chwastyk - Gurtowska w mikołajkowej czerwonej czapeczce, a podczas długiej przerwy przy nastrojowych świątecznych przebojach odbyła się  Wielka Loteria Mikołajkowa pod hasłem "Też chcemy pomóc Aleppo!!!"  skierowana do rodzin, pokrzywdzonych wojną w Syrii. Na loterii  można było wylosować piękne kartki świąteczne, wykonane przez uczniów, ozdoby choinkowe, zdjęcie z Mikołajem czy wiele innych niespodzianek!!! Każdy los wygrywał !!! 

Wyobraźcie sobie, że podczas loterii zebrana została niebagatelna kwota 544 zł i 7 gr, która zostanie  wpłacona na konto „Caritas z Pomocą Aleppo” http://caritas.pl/blog/2016/08/19/caritas-z-pomoca-aleppo/

Dziękujemy  wszystkim za przygotowanie pięknych podarunków loteryjnych, a szczególnie naszym sponsorom: Rodzicom Patrycji Mazur i Patrycji Marciniak! Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wzięcie udziału w naszej akcji charytatywno-świątecznej. Bez wspólnego zaangażowanie i entuzjazmu nie udałoby się!!!!!!!!! Dziękujemy wszystkim, którzy swoją ofiarnością zechcieli wesprzeć pokrzywdzonych przez wojnę w Syrii. To piękny gest człowieka dla człowieka. Laughing

 

Organizatorzy:                               
Klasa II a pod opieką Pani Magdaleny Beifus,
Koło Młodego Artysty pod opieką Pani Beaty Chwastyk - Gurtowskiej ( świąteczne dekoracje),                                 
Szkolne Koło Caritas pod opieką Pani Sylwii Cichorackiej Cichorackiej,           
Grupa projektowa Erasmus+, koordynatorzy:  Pani Łucja Modzelewska, Pani Małgorzata Neckowicz,     
Samorząd Szkolny pod opieką Pani Łucji Modzelewskiej.

Więcej

Akcja "Szlachetna Paczka " zakończona

Dodane przez: Model dnia: 05.12.2017 godz.: 17:43
Newsy

Kochani!!!

Udział w akcji „Szlachetna Paczka” to była dla nas lekcja wrażliwości, empatii i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka. Wszyscy odrobiliśmy tę lekcję na „szóstkę. Ile można zdziałać wspólnie - widzimy na zdjęciu Laughing.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za sprawną i z ogromnym powodzeniem przeprowadzoną akcję „Szlachetnej Paczki”. Zawsze można na Was liczyć!!!!  Dzięki wielkiemu Waszemu zaangażowaniu wybrana rodzina otrzyma świąteczne wsparcie. 

Pamiętajmy, że to dobro które dajemy innym, do nas wraca.
Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Laughing ...

 

 

Więcej

1 Procent Podatku

Choose Langs:

Mission: ToRun

Współpracujemy z:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Info online

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wykon: Wojciech J.