Dzień Życzliwości

Dodane przez: Model dnia: 19.11.2018 godz.: 21:45
Newsy

Dnia 21.11.2018 r. w szkole przypomnimy sobie o życzliwości dla siebie, zwierząt i natury.
Tego dnia będziemy zbierać  dla psów i kotów jedzenie, koce, posłania, prześcieradła, ręczniki, smycze oraz zabawki.
Zachęcamy do przyniesienia tego dnia pluszowego zwierzaka, który uchroni Was od odpowiedzi  ustnej na ocenę.
W szkole pojawi się Drzewo Życzliwości, które przyjmie od Was życzliwe wiadomości i komentarze oraz życzenia.
Na dużej przerwie będzie konkurs wiedzy o najsłynniejszych psach bohaterach filmów i powieści.
Bardzo serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w zbiórce i w przygotowanych na ten dzień atrakcjach. Wszelkie pytania proszę kierować do Pani Beaty Kołybskiej  lub Małgorzaty Neckowicz.

Organizatorzy: Biblioteka szkolna , Caritas,  klasa 1a, oraz Samorząd Szkolny.

Więcej

Bierzemy udział w Plebiscycie "SZKOŁA ROKU"

Dodane przez: Model dnia: 18.11.2018 godz.: 23:05
Newsy

Nasza szkoła bierze udział w Plebiscycie "SZKOŁA ROKU" w województwie kujawsko-pomorskim. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na ZSE.

Samorząd Szkolny

Więcej

100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości z Fundacją Generał Elżbiety Zawackiej

Dodane przez: Model dnia: 16.11.2018 godz.: 20:15
Newsy

16.11.2018 r. uczestniczyliśmy w obchodach 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, zorganizowanych przez Fundację Generał Elżbiety Zawackiej. Z tej okazji złożyliśmy uroczyście kwiaty i zapaliliśmy pamiątkowy znicz na grobie naszej Patronki, następnie udaliśmy się do Collegium Humanisticum na XXVIII konferencję naukową „Polskie zmagania o niepodległość XX wieku” oraz uczestniczyliśmy w warsztatach historycznych. Mieliśmy także okazję porozmawiać i zrobić zdjęcie z niezwykłą osobą, panią Stanisławą Kociełowicz ps. „Iskierka” – jedyną żyjącą bohaterką książki „Dziewczyny wyklęte 2"

Beata Kołybska

Więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w „Ekonomiku”

Dodane przez: Model dnia: 15.11.2018 godz.: 12:17
Newsy

Jak co roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w programie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma – Biznes przy tablicy”. W dniu 14.11.2018 r.  uczniowie z klasy IA brali udział w grze ekonomicznej „Chłopska szkoła biznesu”, którą prowadzili doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Toruniu. Gra rozwijała kreatywność, samodzielność w działaniu i kształtowała umiejętność prowadzenia negocjacji oraz podejmowania ryzyka. Zwyciężczynią została Klaudia Maćkiewicz a drugie miejsce zajęła Zuzia Maklakiewicz i Julia Szulfik. Gratulujemy całej klasie 1A!!! W ramach ŚTP uczniowie spotkali się z praktykami ze Stowarzyszenia Księgowych w Toruniu, Narodowego Banku Polskiego w Bydgoszczy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Mirosława Łuksza

Więcej

Mamy naprawdę uzdolnionych uczniów!

Dodane przez: Model dnia: 12.11.2018 godz.: 20:17
Newsy

09.11.2018 r. Kacper Bytner z klasy II a zagrał z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną Koncert Niepodległościowy w CKK Jordanki.

Anna Hanasz

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.