Byliśmy w teatrze

Dodane przez: Model dnia: 23.11.2017 godz.: 23:06
Newsy

22.11.2017 r. w czasie gdy maturzyści mierzyli się z próbną maturą z matematyki, klasy drugie i trzecie wybrały się do Teatru im. Wilama Horzycy na spektakl „Roberto Zucco”. To efektowne, mocne, ale i refleksyjne przedstawienie wzbudziło dyskusje i skrajnie różne emocje, ale nikogo nie pozostawiło obojętnym. Zachwyciła nas wspaniała gra aktorów, ciekawa scenografia i muzyka na żywo (!). Niektóre sceny na długo zostaną nam w pamięci.

Anna Hanasz

Więcej

Współpraca ze Stowarzyszeniem Księgowych O.O. w Toruniu

Dodane przez: Model dnia: 22.11.2017 godz.: 18:20
Newsy

W dniu 20.11.2017r. klasa patronacka Stowarzyszenia Księgowych O.O. w Toruniu miała okazję uczestniczyć w zajęciach o tematyce „Podatek dochodowy od osób fizycznych”. Pan Paweł Celiński wykładowca  SKwP i doradca podatkowy w sposób praktyczny przedstawił istotę podatku dochodowego.

Ewa Sajewska  

Więcej

„Programy użytkowe i platformy administracji publicznej” dla klas czwartych

Dodane przez: Model dnia: 22.11.2017 godz.: 18:12
Newsy

16.11.2017r. grupa uczniów z klas: IVA i IVB uczestniczyła w warsztacie „Programy użytkowe i platformy administracji publicznej” organizowanym przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, przygotowanym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Warsztat miał praktyczny charakter i umożliwił zapoznanie się z najważniejszymi platformami administracji publicznej (m.in. ePuap, PUE ZUS), e-Deklaracją oraz obsługą programu Płatnik wersja 10.01.001. Uczniowie ocenili bardzo pozytywnie szkolenie.

Ewa Sajewska

Więcej

Szlachetna Paczka w Naszej Szkole

Dodane przez: Model dnia: 21.11.2017 godz.: 19:09
Newsy

Kochani !!!

W tym roku po raz kolejny Samorząd Szkolny i  Szkolne Koło Caritas postanowilło  przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji pomagania rodzinom Szlachetna Paczka. Wspomagamy Szlachetną Paczkę na Wrzosach w Toruniu.

W tym roku wspieramy ojca samotnie wychowującego 2 synów - 18 i 10 lat. Ojciec i młodszy syn przeszli chorobę nowotworową. Bardzo dzielnie dają sobie radę, ojciec nawet podjął pracę, ale nie wiadomo jak długo będzie mógł pracować, gdyż jest w trakcie ponownych badań. mają bardzo skromne wymagania, co jeszcze bardziej uwairygadnia go jako osobę potrzebującą wsparcia. Pomóż Ty, Ty i Ty

Naszym zadaniem jest zebranie:  

  1. Żywności trwałej: podstawowe produkty żywnościowe – Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach. itp oraz produktów świątecznych
  2. Środków czystości i artykułów higienicznych: Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów itp.

Prosimy o przynoszenie wszystkich potrzebnych rzeczy do Pani Łucji Modzelewskiej lub Pani Sylwii Cichorackiej albo o pozostawienie ich w holu szkoły w specjalnie przygotowanym kartonie.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów  zainteresowanych niesieniem pomocy osobom w trudnej sytuacji materialnej do przyłączenia się do akcji.

ZBIÓRKA TRWA DO 4 GRUDNIA 2017 r.

Samorząd Szkolny - opiekun  Pani Łucja Modzelewska
Szkolne Koło Caritas - opiekun Pani Sylwia Cichoracka

Więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Dodane przez: Model dnia: 20.11.2017 godz.: 22:02
Newsy

W dniach 13-19.11.2017 r.  uczniowie naszej szkoły brali udział w programie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości – „Otwarta firma” w ramach 10 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Dzięki temu programowi uczniowie mogli nawiązać  kontakty z potencjalnymi pracodawcami i ze środowiskiem lokalnym. W naszej szkole odbyły się spotkania z przedstawicielami:  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu,  Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim , Banku BNP PARIBAS S.A., Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Toruniu, Narodowego Banku Polskiego Oddział Okręgowy w Bydgoszczy , ZUS Oddział w Toruniu. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. Zajęcia z fachowcami przyczyniły się do zrozumienia przez naszych uczniów związku między wykształceniem a karierą zawodową.

Mirosława  Łuksza

Więcej

1 Procent Podatku

Choose Langs:

Mission: ToRun

Współpracujemy z:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Info online

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wykon: Wojciech J.