Konkurs „Moja Patronka“

Dodane przez: Model dnia: 18.02.2017 godz.: 16:07
Newsy

Konkurs „Moja Patronka“

Kim dla Ciebie jest gen. Elżbieta Zawacka? Autorytetem, wzorem do naśladowania, postacią historyczną, a może osobą bliską sercu? Ogłaszamy 4 edycję konkursu artystycznego na pracę o patronce.

Do 10.03.2017r. w szkolnej bibliotece czekamy na prace plastyczne, literackie, muzyczne, fotograficzne, multimedialne itp. Rozstrzygniecie nastapi 17.03. na uroczystym apelu z okazji Dnia Patrona. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

A. Hanasz 

 

Więcej

Cześć i chwała Bohaterom w 75 rocznicę utworzenia Armii Krajowej

Dodane przez: Model dnia: 16.02.2017 godz.: 22:12
Newsy

"Nas nie stanie, lecz Ty nie zaginiesz,
Pieśń Cię weźmie, legenda przechowa.
Wichrem chwały w historię popłyniesz…."

Cześć i chwała Bohaterom w 75 rocznicę utworzenia Armii Krajowej

16.02.2017 r. spotkaliśmy się pod pomnikiem żołnierzy Armii Krajowej z por. Kazimierzem Wachem, ps. "Buk", prezesem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Toruń i ppor. Marią Kowalewską, ps. "Myszka", sanitariuszką z Narodowych Sił Zbrojnych, aby oddać hołd tym, którzy walczyli i umierali dla naszej ojczyzny. Dziękujemy!

Więcej

Szacun dla Szacunku

Dodane przez: Model dnia: 15.02.2017 godz.: 21:37
Newsy

„Szacun dla szacunku”

Chcielibyśmy uhonorować osoby, które w Waszych klasach zdobyły szacunek i sympatię  dzięki pracy na rzecz klasy, które są pomocne, koleżeńskie i  można na nich polegać.  Lubicie ich i cenicie za to, że są  życzliwi, pogodni i  w potrzebie   nie opuszczą nikogo.

W związku z tym prosimy, aby każda klasa wybrała jedną osobę, która cieszy się największym szacunkiem w klasie. Prosimy przewodniczących samorządów klasowych o nazwiska  wybranych osób do 10.03.2017r.

Wszystkie wybrane osoby otrzymają niespodziankę oraz zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie.

Przewodniczący Samorządu Szkolnego  - Karol Mierzwa

Opiekun Samorządu Szkolnego - Pani Łucja Modzelewska 

oraz Małgorzata Neckowicz

Więcej

Walentynki

Dodane przez: Model dnia: 14.02.2017 godz.: 18:26
Newsy

"Dzień Zakochanych"  w szkole upłynął  w miłej atmosferze. Samorząd Szkolny przygotował koncert życzeń, który odbył się na przedłużonej dużej przerwie od 11.15 - 11.30 w holu szkoły. Koncert poprowadziła Weronika Pawłowska z klasy IIIa. Można było usłyszeć specjalnie przygotowaną walentynkową playlistę. Miłosne piosenki przeplatane były życzeniami od tajemniczych sympatii i cichych wielbicieli.

Ł. ModzelewskaW tegoroczne walentynki w bibliotece szkolnej przygotowaliśmy imprezę czytelniczą pod nazwą „Randka w ciemno z książką. Każdy odwiedzający w tym dniu bibliotekę mógł wybrać książkę z określonej dziedziny, jednak nie znając jej tytułu (książki były zapakowane w szary papier). Dodatkowo każda osoba dostawała smakołyki, kartkę walentynkową z fragmentem polskiej poezji miłosnej oraz ekstra niespodziankę. Można także było wziąć udział w konkursach. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem. W tym dniu biblioteka zamieniła się w prawdziwy walentynkowo-książkowy raj, ponieważ zadbaliśmy także o odpowiedni wystrój wnętrza, który wzbudził zachwyt odwiedzających. Dziękujemy za wspólną zabawę, miłą atmosferę i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych naszych projektach.

Salonik Artystyczno-Literacki: Dominik Wesołowski, Michał Zając, Ania Pawella, Weronika Winiarska, Agata Ciećwierz, Klaudia Kowalczyk, Weronika Kotyra, opiekun p. Beata Kołybska.

Więcej

Kto w II etapie Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Dodane przez: Model dnia: 28.01.2017 godz.: 18:49
Newsy

Agata Jagielska, Klaudia Kowalczyk i Marta Machalewska zakwalifikowały się do II etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach której hasło przewodnie to: "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". W tym roku chętnych do udziału w rywalizacji było ponad 24 tys. uczniów ze wszystkich województw. Do kolejnego etapu przeszło 314 reprezentacji liceów, techników i szkół zawodowych, wśród których jest zespół naszej szkoły. Etap wojewódzki odbędzie się 14.03.2017r., a finał w centrali ZUS w Warszawie - 26.04.2017r.
Gratulujemy!!! Trzymamy kciuki za kolejny sukces! Laughing

M.Płatkowska

Więcej

1 Procent Podatku

Choose Langs:

Mission: ToRun

Współpracujemy z:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Info online

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wykon: Wojciech J.