Pożegnanie klas maturalnych

Dodane przez: Model dnia: 26.04.2019 godz.: 23:00
Newsy

W piątek 27.04.2019 r. o godz. 13.00 dla uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ekonomicznych zabrzmiał „Ostatni dzwonek”. Abiturienci wraz z wychowawcami,  dyrekcją i rodzicami zebrali się w świetlicy szkoły, aby otrzymać upragnione świadectwo ukończenia szkoły średniej. Pani Dyrektor  Liliana Adamczyk pogratulowała wszystkim absolwentom zdobytej wiedzy, umiejętności i cennych życiowych doświadczeń. Nie zabrakło również podziękowań skierowanych do Rodziców. Wyróżnionym absolwentom Pani Dyrektor wręczyła  świadectwa, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. W tym roku tytuł "Primus Inter Pares" uzyskała Julia Mytlewska z klasy IVA.

Ze szkołą pożegnali się sami maturzyści, kierując do dyrekcji, swoich nauczycieli, wychowawców i rodziców serdeczne podziękowania. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego  w imieniu swoich kolegów również ciepło i serdecznie pożegnali maturzystów, przygotowując krótki program artystyczny i życząc im jak najlepszych wyników na maturze. 

Tegoroczni maturzyści wiele dobrego wnieśli w życie ZSE, życzymy im więc połamania pióra na maturze i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. Mamy nadzieję, że ,,Ekonomik” na długo pozostanie w ich wspomnieniach, które będą wyłącznie pozytywne.

Więcej

Zajęcia dydaktyczne w ZSE

Dodane przez: Model dnia: 26.04.2019 godz.: 15:25
Newsy

UWAGA !!! 

W związku z bezterminowym zawieszeniem strajku przez Związek Nauczycielstwa Polskiego od dnia 27 kwietnia 2019 r. zajęcia dydaktyczne  w Zespole Szkół Ekonomicznych zostają wznowione z dniem 29 kwietnia 2019 r. zgodnie z nowym planem zamieszczonym w dzienniku elektronicznym. 

Liliana Adamczyk - dyrektor ZSE
Więcej

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Dodane przez: Model dnia: 25.04.2019 godz.: 00:00
Newsy

Zakończenie roku szkolnego klas IV odbędzie się w 26.04.2019 r(piątek) o godz. 13:00 w świetlicy szkolnej. Zapraszamy! 

                        Organizatorzy

Więcej

Rada klasyfikacyjna dla uczniów klas czwartych

Dodane przez: Model dnia: 24.04.2019 godz.: 20:56
Newsy

Szanowni Rodzice i Uczniowie klas czwartych,

W dniu dzisiejszym o godz. 12.00 odbyło się posiedzenie Rady Pedagogicznej, na którym została przyjęta klasyfikacja roczna klas czwartych.

Klasyfikacja była możliwa w związku z jednodniowym odstąpieniem od strajku potrzebnej do uzyskania  kworum wymaganej liczby Nauczycieli.

Decyzję taką Nauczyciele podjęli  mając na względzie dobro i przyszłość  Uczniów oraz spokój Państwa - jako Rodziców.

Przyjęcie klasyfikacji przez Radę Pedagogiczną oznacza, że Uczniowie kończący naukę w ZSE otrzymają świadectwa w wymaganym terminie , a tym samym uzyskają możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego.

 

Z poważaniem

Liliana Adamczyk - dyrektor ZSE

Więcej

Drzwi Otwarte i Rekrutacja elektroniczna

Dodane przez: Model dnia: 24.04.2019 godz.: 00:00
Newsy

                               UWAGA!!!

          Drodzy Gimnazjaliści i Ósmoklasiści!!!

Zapraszamy Was wraz z Rodzicami na DRZWI OTWARTE, które odbędą się w dniu:

          18 maja 2019 r. w godz. 09.00 - 13.00

W tym czasie chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty szkoły, zaprezentujemy osiągnięcia i zainteresowania uczniów oraz pokażemy bazę szkoły. W tym dniu otwarty będzie również sekretariat szkoły.

Informacje dotyczące rekrutacji możesz uzyskać  wchodząc w "REKRUTACJĘ OTWARTĄ"

 

 

 Rekrutacja do wszystkich szkół w Toruniu dla absolwentów gimnazjów i absolwentów szkół podstawowych odbywa się przez stronę internetową: 


Zapraszamy do sekretariatu szkoły, służymy pomocą!

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.