English – we can

Dodane przez: Model dnia: 27.03.2019 godz.: 13:10
Newsy

26.03.2019 r. odbyła się II edycja międzyszkolnego konkursu „Angielski w biznesie”. W tym roku zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji na wylosowany temat. Uczestnicy pracując w grupach trzyosobowych mieli do dyspozycji komputer oraz 1 godzinę, aby przygotować profesjonalną prezentację. Oceniano jakość merytoryczną materiału oraz sposób prezentacji, który powinien być zgodny z ogólnie przyjętymi standardami. Poziom wykonanych prac był bardzo wysoki, dlatego jury zdecydowało przyznać dwa miejsca I i dwa miejsca II.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i zdobyte doświadczenie.Laughing

Organizatorzy: A. Kulik-Górzynska, M. Neckowicz

Więcej

Ogólnopolski konkurs fryzjerski w Bydgoszczy

Dodane przez: Model dnia: 27.03.2019 godz.: 09:44
Newsy

Dnia 26.03.2019 r. uczniowie klas fryzjerskich naszej szkoły pod przewodnictwem Pani Marty Rutkowskiej i Pani Iwony Rzążewskiej wzięli udział  w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim w Bydgoszczy "O statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki" , prace były inspirowane kulturami całego świata. Konkurencja była ogromna ale stanęliśmy na wysokości zadania, wrócilismy do Torunia z wyróżnieniem w kategorii damskiej, które zdobyła Aleksandra Cielas (2TF) i II miejscem  w kategorii męskiej- Zuzanna Serocka (2TF). 

Gratulacje dziewczyny!!! Wszystkie wasze prace były piękne. Laughing

Marta Rutkowska
Więcej

Gratulacje dla uczniów klas czwartych

Dodane przez: Model dnia: 26.03.2019 godz.: 10:53
Newsy

Gratulujemy uczniom klas IV wysokich wyników z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Życzymy Wam takiej samej zdawalności i na takim samym poziomie na egzaminie maturalnym.

Powodzenia!!!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSE

Więcej

Szkolenie Form opdatkowania przedsiębiorcy oraz usługi "Twój e-Pit"

Dodane przez: Model dnia: 26.03.2019 godz.: 10:22
Newsy

20.03.2019 r. w szkole odbyło się szkolenie uczniów klasy I A, nt. Form opdatkowania przedsiębiorcy oraz usługi "Twój e-Pit", które zostalo przeprowadzone przez: Kierownika Działu Obsługi Bezpośredniej Panią Jolante Wojtasik i Kierownika Pierwszego Referatu Obsługi Bezpośredniej Pania Dorotę Dabrowska - pracowników najwiekszego urzędu skarbowego w województwie kujawsko-pomorskiego - Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy. Szkolenie było bardzo profesjonalne, interesujace i poprowadzone w zyczliwej atmosferze. Szkolenie zorganizowała Elżbieta Kaczyńska.

Elżbieta Kaczyńska

Więcej

Biegły rewident - zawód zaufania publicznego

Dodane przez: Model dnia: 24.03.2019 godz.: 23:28
Newsy

Dnia 22.03.2019 r. klasa patronacka Stowarzyszenia Księgowych O.O.  w Toruniu – IIIA miała okazję uczestniczyć w zajęciach o tematyce „Biegły rewident - zawód zaufania publicznego”. Pani Magdalena Boś-Pakulska, biegły rewident, opowiedziała o wykonywanym przez siebie zawodzie oraz o ścieżce edukacji jaką trzeba przejść, by zostać biegłym rewidentem. 

Ewa Sajewska

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.