Mamy Wilama!

Dodane przez: Model dnia: 14.03.2017 godz.: 17:40
Newsy

11.03.2017r. w Teatrze im. Wilama Horzycy wręczono nagrody Wilama za rok 2016. Nagrodę w kategorii Edukacja Teatralna odebrała Anna Hanasz z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu. Wilama w kategorii Przyjaciel Teatru otrzymało MZK w Toruniu, natomiast statuetka dla Najpopularniejszego Aktora lub Aktorki trafiła do  Łukasza Ignasińskiego.   Gratulujemy! Laughing

W Gali Wilamów uczestniczyli: pani dyrektor Grażyna Żołnierkiewicz, wicedyrektor Jolanta Truszczyńska, uczniowie z klasy IVa z wychowawcznią panią Beatą Jekel. Zobacz relację z tego wydarzenia  

Anna Hanasz


Więcej

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

Dodane przez: Model dnia: 05.03.2017 godz.: 21:39
Newsy

„Idźcie i głoście” – pod takim hasłem, w sobotę – 04.03.2017r. odbyła się pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę. Udział w niej wzięło 43 uczniów naszej szkoły oraz trzech opiekunów: s. Benedykta, p. Sylwia Cichoracka oraz p. Beata Jekiel. 
Czas naszego spotkania u stóp Pani Jasnogórskiej był okazją do złożenia słów wdzięczności Jezusowi Chrystusowi za dar spotkania młodzieży całego świata z Ojcem Świętym Franciszkiem. Młodzież bardzo licznie zgromadzona na Jasnej Górze chciała u progu ważnych decyzji powierzyć Bogu swoją przyszłość.
Maturzyści wzięli udział w Nabożeństwie Różańcowym w Kaplicy Cudownego Obrazu, wysłuchali konferencji, którą wygłosi O. Adam Czuszel OSPPE – pochodzący z Torunia paulin, duszpasterz młodzieży i rekolekcjonista oraz uczestniczyli we Mszy Świętej w ich intencji w Bazylice Jasnogórskiej, którą celebrował biskup toruński ks. Józef Szamocki. Wieczorem na Wałach Jasnogórskich odbyła się Droga Krzyżowa.

 

S. Cichoracka

Więcej

I Forum Zawodowców

Dodane przez: Model dnia: 05.03.2017 godz.: 19:12
Newsy

W czwartek 02.03.2017r. odbyło się Toruńskie Forum Zawodowców, na którym promowała się m. in. nasza szkoła. Celem tego przedsięwzięcia było promowanie kształcenia zawodowego na wszystkich etapach edukacji, przedstawienie współpracy z pracodawcami oraz  wsparcie młodzieży w rozwoju i wyborze ścieżki kariery zawodowej. 

  • Bardzo ciekawym przedsięwzięciem okazał się Panel dyskusyjny z udziałem Gości: Nauka, edukacja, samorząd, biznes – tworzenie sieci współpracy sprzyjających kształceniu kadr zawodowych.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za udział i zaangażowanie w Forum pracownikom  Urzędu Statystycznego w Toruniu, Stowarzyszeniu Księgowych w Toruniu, firmie Inspiro oraz Oddziałowi ZUS w Toruniu.

Również dziękujemy Gimnazjalistom, którzy gościli na naszym stanowisku i wykazali zainteresowanie popularnym zawodem „ekonomisty” (z nowymi profilami), fryzjerstwem, handlowcem. Niedługo rekrutacja – Czekamy na Was!

 M. Łuksza

Więcej

Lekcje bankowości

Dodane przez: Model dnia: 01.03.2017 godz.: 16:37
Newsy

Jak bezpiecznie korzystać z produktów kredytowych i skutecznie współpracować z bankami? Jak wybrać najlepszą ofertę kredytową? Czym jest debet i jak go unikać?
Tego dowiedziały się uczennice klasy 2B, które uczestniczyły w lekcjach bankowości poprowadzonych przez przedstawiciela BZ WBK pana Roberta Klonowskiego. Lekcja Pożyczaj z głową” miała  na celu pokazanie uczniom, jak we właściwy sposób korzystać z kredytów a lekcja „Mądre inwestowanie” to pierwszy krok w stronę świadomego oszczędzania i inwestowania, opartego na zrozumieniu ryzyka, korzyści i zagrożeń płynących z różnych produktów finansowych.

M. Łuksza

Więcej

Konkurs „Moja Patronka“

Dodane przez: Model dnia: 25.02.2017 godz.: 13:19
Newsy

Konkurs „Moja Patronka“

Kim dla Ciebie jest gen. Elżbieta Zawacka? Autorytetem, wzorem do naśladowania, postacią historyczną, a może osobą bliską sercu? Ogłaszamy 4 edycję konkursu artystycznego na pracę o patronce.

Do 10.03.2017r. w szkolnej bibliotece czekamy na prace plastyczne, literackie, muzyczne, fotograficzne, multimedialne itp. Rozstrzygniecie nastapi 17.03. na uroczystym apelu z okazji Dnia Patrona. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

A. Hanasz 

Więcej

1 Procent Podatku

Choose Langs:

Mission: ToRun

Współpracujemy z:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Info online

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wykon: Wojciech J.