Wizyta studyjna w TORIMPEX TRADE

Dodane przez: Model dnia: 05.06.2019 godz.: 19:15
Newsy

Dnia 04.06.2019 r. uczniowie kl. 1B kształcący się w zawodzie Technik Handlowiec uczestniczyli w wizycie studyjnej w TORIMPEX TRADE – Toruńskiej Sieci Sklepów Spożywczych. Była to wizyta  w ramach programu „Poznaj naszą firmę” prowadzonego przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, którego celem jest nawiązanie współpracy szkół technicznych i branżowych z toruńskimi przedsiębiorcami. Na spotkaniu z Prezesem TORIMPEX - Panem Krzysztofem Bruź - uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem sieci, warunkami pracy i możliwościami zatrudnienia w obecnie poszukiwanym  na rynku pracy zawodzie handlowca.

Mirosława Łuksza 

Więcej

Praktykant/ka w dziale HR w Firmie BoryszewHR Service Sp.zo.o.

Dodane przez: Model dnia: 03.06.2019 godz.: 10:27
Newsy

                                     UWAGA!!!


Boryszew HR Service Sp. zo.o.  

Praktykant/ka w dziale HR

Poszukujemy osoby:

  • * z otwartym umysłem,
  • * chcącej się uczyć,
  • * zaangażowanej,
  • * która chce zdobyć doświadczenie.

Chcesz rozwijać się w nieprzewidywalnym i zmiennym środowisku pracy i znakomitej atmosferze?
Posiadasz talent organizacyjny oraz umiejętność ustalania priorytetów w pracy wielozadaniowej?

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (możesz pogodzić pracę ze studiami oraz innymi aktywnościami).

Boryszew HR Service jest toruńską agencją rekrutacji i zatrudnienia. Stara się robić wszystko żeby poszukiwanie pracy i pracowników zakończyło się powodzeniem.

Jako agencja pracy z sukcesem dobiera ludzi do odpowiednich stanowisk pracy tak aby obydwie strony były zadowolone. Swoje zadania wykonuje z uśmiechem, pasją i pełnym zaangażowaniem.

Lubi słuchać dzięki czemu jest mistrzem w dopasowywaniu pracownika i jednocześnie sprawiamy, iż pracownik przez cały proces rekrutacji przechodzi w miłej i ciepłej atmosferze. Zadowolenie pracowników jest priorytetem.
Więcej

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu zawodowego

Dodane przez: Model dnia: 30.05.2019 godz.: 22:29
Newsy

Zajęcia dodatkowe dla klasy II A przygotowujące do egzaminu zawodowego w kwalifikacji A.35 u Pani E. Sajewskiej – s. 409 i A. Kulik-Górzyńskiej s. 305 odbywają się w poniedziałki (3.06, 10.06, 17.06, 24.06) w godzinach od 14.15.

Zapraszamy

Więcej

VIII Toruńska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

Dodane przez: Model dnia: 29.05.2019 godz.: 10:33
Newsy

25.05.2019 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Bema odbyła się VIII Toruńska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych organizowana przez Stowarzyszenie Ognisko Sportu Niepełnosprawnych Alfa Sport Toruń i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Nasza szkoła także wzięła udział w tym wydarzeniu. Na zdjęciu grupa wolontariuszek z ZSE w Toruniu. Dziewczyny, dzięki za pomoc!Laughing

Pedagog szkolny - Żaneta Kruszkowska

Więcej

Powodzenia na maturze!!!

Dodane przez: Model dnia: 03.05.2019 godz.: 23:50
Newsy

Wszystkim Maturzystom Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu życzymy powodzenia na zbliżających się egzaminach maturalnych i zawodowych! Trzymam kciuki, aby nie "zjadł" Was stres i abyście mogli zaprezentować swoje mocne strony!

Społeczność Szkolna

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.