Podziękowania

Dodane przez: Model dnia: 19.05.2018 godz.: 21:20
Newsy

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, drodzy Uczniowie!

Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy włączyliście się w działania promujące Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, a szczególnie w organizację DRZWI OTWARTYCH.

Jest mi niezmiernie miło, że w dniu wolnym od pracy i nauki przyszliście do szkoły, aby prezentować jej mocne strony i pokazaliście, że EKONOMIK to Społeczność ludzi pełnych pomysłów, pasji i zaangażowania.

Były superciekawe prezentacje zawodów ekonomicznych, inspirujące warsztaty fryzjerskie, komputerowe diagnozowanie włosów, oczyszczające maseczki i  napary z pokrzywy, zadania i gry strategiczne, gorące gofry, domowe ciasta i wypieki, „śniadanie na trawie w stylu lat 60 -tych”, pokazy taneczne fitness przy świetnej muzyce, „Royal wedding”, kawiarenka w zaciszu biblioteki, minionki, toruńskie mieszczki,  stylizacje fryzur i makijażu i jeszcze wieeeeeele innych atrakcji.

A przede wszystkim dzięki Wam Wszystkim panowała wspaniała atmosfera, która sprawiła, że dzisiejszy dzień był szczególny. Mam nadzieję, że Wszyscy dobrze się bawiliście. Życzę udanego weekendu.

Liliana Adamczyk – dyrektor ZSE

Więcej

Drzwi Otwarte

Dodane przez: Model dnia: 14.05.2018 godz.: 23:02

Zebrania z rodzicami

Dodane przez: Model dnia: 10.05.2018 godz.: 20:40
Newsy

W dniu 17.05.2018 r. o godz. 16:30 odbędą się zebrania z rodzicami klas I, II, III. Zebrania poświęcone są informacjom o zagrożeniach uczniów ocenami niedostatecznymi na zakończenie roku szolnego.

Więcej

Życzenia dla Maturzystów

Dodane przez: Model dnia: 03.05.2018 godz.: 19:55
Newsy

Drodzy Abiturienci Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu!

Przed Wami kolejny - niezwykle ważny etap - czas zmagań maturalnych. Już rozkwitają kasztany - a to znak, że wkrótce rozpoczniecie egzaminacyjny maraton. Z pewnością jesteście do niego doskonale przygotowani. Życzymy Wam jedynie poprawnych rozwiązań, bogactwa celnych słów, otwartej głowy i oczywiście doskonałych wyników.

Społeczność Szkolna

Więcej

Wymiana Polsko - Włoska

Dodane przez: Model dnia: 27.04.2018 godz.: 21:42
Newsy

W dniach 17 – 22.04.2018 r, gościliśmy w naszej szkole grupę młodzieży z zaprzyjaźnionego Liceo Statale G. Galilei w Legnano we Włoszech. Była to rewizyta w ramach organizowanej przez nasze szkoły wymiany międzykulturowej. Uczestnicy projektu zwiedzili Toruń, wzięli udział w zajęciach w Młynie Wiedzy, Planetarium oraz Muzeum Toruńskiego Piernika. Uczestniczyli  w warsztatach dydaktycznych zorganizowanych w szkole. Zwiedzili Warszawę i Gdańsk. Korzystając z pięknej pogody spędzili popołudnie na przygotowanym specjalnie dla nich ognisku.

Nasi goście wrócili do domu bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

Przyszłoroczna edycja wymiany jest w trakcie przygotowania. Chętnych zapraszamy.

 

Justyna Ziółkowska – koordynator projektu

Beata Chwastyk- Gurtowska

 

Więcej

Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.