I Forum Zawodowców

Dodane przez: Model dnia: 05.03.2017 godz.: 19:12
Newsy

W czwartek 02.03.2017r. odbyło się Toruńskie Forum Zawodowców, na którym promowała się m. in. nasza szkoła. Celem tego przedsięwzięcia było promowanie kształcenia zawodowego na wszystkich etapach edukacji, przedstawienie współpracy z pracodawcami oraz  wsparcie młodzieży w rozwoju i wyborze ścieżki kariery zawodowej. 

  • Bardzo ciekawym przedsięwzięciem okazał się Panel dyskusyjny z udziałem Gości: Nauka, edukacja, samorząd, biznes – tworzenie sieci współpracy sprzyjających kształceniu kadr zawodowych.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za udział i zaangażowanie w Forum pracownikom  Urzędu Statystycznego w Toruniu, Stowarzyszeniu Księgowych w Toruniu, firmie Inspiro oraz Oddziałowi ZUS w Toruniu.

Również dziękujemy Gimnazjalistom, którzy gościli na naszym stanowisku i wykazali zainteresowanie popularnym zawodem „ekonomisty” (z nowymi profilami), fryzjerstwem, handlowcem. Niedługo rekrutacja – Czekamy na Was!

 M. Łuksza

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.