Zapytaliiśmy o Europę.

Dodane przez: Model dnia: 06.06.2016 godz.: 18:33
Newsy

W dniu 03 czerwca 2016r. o godz. 10:30 w świetlicy Zespłu Szkół Ekonomicznych w Toruniu odbyło się spotkanie z Panem Francesco Vivacqua - Prezesem Organizacji Non -Profit “Cultura & Solidarietà”,  z Panem Tadeuszem Zwiefką - Posłem do Parlamentu Europejskiego, oraz Panem Michałem Zaleskim - Prezydentem Miasta Torunia.

Spotkanie to było jednym  z etapów  projektu “DEAR EUROPE I’M WRITING TO YOU ….”, który realizowany był z partnerami z Bułgarii, Irlandii, Hiszpanii, Niemiec i Włoch nad projektem „S.O.S Europe w ramach programu Comenius w latach 2013 - 2015. 

W trakcie spotkania uczniowie zadawali zaprosznym gościom nurtujące ich pytania dotyczące wizji przyszłej Europy. Każdy uczestnik otrzymał książkę “DEAR EUROPE I’M WRITING TO YOU ….”, która zawiera listy między innymi naszych uczniów do przywódców Unii Europejskiej. Każdy mógł zobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z tak znamienitymi gośćmi. 
Informacje  o wydarzeniu znalazły się w prasie, telewizji a takżee na stronie Urzędu Miasta oraz stronie Posła Tadeusza Zwiefki.

Łucja Modzelewska

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.