Kursy zawodowe

Dodane przez: Model dnia: 07.12.2015 godz.: 19:54
Newsy

Zapraszamy uczniów klas II – IV do udziału w kursach zawodowych, które dają możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności zawodowych cenionych przez pracodawców i zwiększają szanse znalezienia pracy.

Kurs „Kasjer walutowy” przygotowuje do  pracy w komórkach kasowo – skarbcowych banków lub kantorów wymiany walut.

Kurs „Obsługa kasy fiskalnej” to nie tylko znajomość klawiszy i wykonywanie raportów kasowych, ale także wiedza o tym, jak prowadzić dokumentację i  ewidencję przy zastosowaniu kas rejestrujących. 

Kurs „Fakturowanie” daje umiejętność sporządzania faktur sprzedaży w handlu detalicznym i hurtowym z wykorzystaniem możliwości programu  „Subiekt”.

Kurs „Płatnik” uczy prowadzenia korespondencji z ZUS-em czyli sporządzania deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych przy pomocy programu „Płatnik”.

Wszystkie kursy prowadzone są przez wykładowców Ośrodka Kształcenia i Rozwoju Kadr „Denar”nz Bydgoszczy. Każdy kurs trwa 12 godzin, zajęcia odbywać się będą w szkole w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Cena  każdego z kursów to 150 złotych. Zgłoszenia chętnych do 18 grudnia.

Małgorzata Płatkowska

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.