Kandydatury do Samorządu Szkolnego 2015/16

Dodane przez: Model dnia: 29.09.2015 godz.: 18:09
Newsy

Witam! Nazywam się Mikołaj Jopczyński (klasa 4A TE)Jestem osobą pozytywną, kreatywną, odpowiedzialną i bardzo ambitną. Interesuję się sportem. Posiadam doświadczenie, które zdobywam od pierwszej klasy kiedy zacząłem udzielać się w Samorządzie Szkolnym jak i klasowym. Chętnie współpracuję z ludźmi, z Waszą pomocą jestem w stanie wiele zmienić. Sam mam też wiele ciekawych, nowych pomysłów, które chciałbym przeprowadzić w tym roku szkolnym.
Są to między innymi: muzyka na przerwach, zainicjowanie rankingu klas, możliwość zorganizowania wycieczki ogólnoszkolnej, podtrzymanie "szczęśliwego numerka", WIĘCEJ imprez szkolnych, pokój na świecie
oraz wiele, wiele więcej by w naszej szkole była również zabawa, a nie tylko nauka!
Jestem otwarty na Wasze pomysły, Chętnie wysłucham tego, co macie mi do powiedzenia. Każdy ma prawo zgłosić do mnie zarówno propozycje, jak również skargi i zażalenia.
Razem z Waszą pomocą możemy wiele zrobić Laughing
#GłosujNaJopę


Cześć! Jestem Asia Salwowska, uczę się w klasie 4 TF. Obecnie zajmuje stanowisko przewodniczącej klasy . W ubiegłym roku byłam zastępcą przewodniczącej szkoły. Jako, że władzy nigdy za wiele, zgłosiłam swoją kandydaturę na stanowisko przewodniczącej szkoły. Taki żarcik .
Po co to robię?
Aby móc oficjalnie pełnić obowiązki, którymi zajmuję się już od dłuższego czasu. Aktywnie uczestniczę w życiu klasy i szkoły dobrowolnie podejmuje się różnych zajęć dodatkowych.
Przez ten rok wdrążyłam się w tryb pracy tej szkoły. Wydaje mi się że w tym roku byłoby mi łatwiej o jakiekolwiek zmiany. Mam wiele pomysłów które bym chciała wprowadzić w życie. Chodzi ogólnie o to, by szkoła miała osobę pełną zaufania, wifi, zwolnienia, czy nawet większe imprezy, to wszystko można zdziałać. Najważniejszym moim celem byłoby zgranie ze sobą uczniów z klas ekonomicznych z fryzjerskimi. Przydałby się tak łącznik Emotikon grin Nie oszukujmy się że zawsze się to uda wszystko osiągnąć, ale osoba o dużej sile perswazji może tego dokonać.Obiecuje mocno się przyłożyć do zamierzonych przeze mnie działań z korzyścią dla każdej osoby w szkole .
Pozdrawiam !!! Laughing


Cześć ! Nazywam się Sandra Ciesielska , chodzę do klasy 3B TE. ;.D Będzie krótko i na temat . Jestem pogodną i otwartą osobą. Typowa optymistka z poczuciem humoru ;.D Kocham podróżować . Mam wiele ciekawych pomysłów i chętnie się nimi z Wami podzielę, ale także chętnie wysłucham wszystkich Waszych propozycji, jak można wesoło i aktywnie spędzić rok szkolny. Kandyduję do samorządu, ponieważ lubię angażować się w życie szkoły . Jestem też z 3 klasy więc byłabym z Wami przez cały rok szkolny . Mam doświadczenie, które zdobywałam jako przewodnicząca klasy . Biorę udział w różnych uroczystościach i często udzielam się na forum szkoły . To tyle . ;.D Mam nadzieję że z Waszymi przedstawicielami spotkam się już niebawem ;.)
Pozdrawiam !!!Laughing


Cześć! Smile Nazywam się Julita Rumińska i chodzę do klasy 3B TE. Lubię podróżować, poznawać nowych ludzi oraz czytać książki (tak wiem, większość z was powie, że to nie modne). Jestem osobą miłą, pracowitą i otwartą na innych . W poprzednim roku szkolnym aktywnie uczestniczyłam w życiu klasy jak i szkoły. Lubię angażować się w tego typu sprawy, dlatego też postanowiłam zgłosić swoją kandydaturę do Samorządu Szkolnego. Chętnie współpracuję z ludźmi, a z Waszą pomocą jestem w stanie wiele zmienić. Sama mam też wiele ciekawych, nowych pomysłów. Możecie być pewni, że nie zostawię Was samych z problemami, a kiedy coś obiecam, zrealizuję to.
Pozdrawiam ! Laughing

 


Siema! Nazywam się Rafał Gołębiewski i uczę się w klasie 3B TE. Jestem wiecznie uśmiechniętą i pełną optymizmu osobą, otwartą na nowe doświadczenia, którym niewątpliwie jest funkcja, o którą się ubiegam. Interesuję się sportem, przede wszystkim piłką nożną.Od pierwszej klasy udzielam się w szkole, zajmując się oprawą muzyczną na szkolnych imprezach, a do tego jestem sztandarowym. Dlaczego chcę zostać przewodniczącym? To proste! Uczę się tutaj od 3 lat, więc mam pewne doświadczenie i wiedzę o tym, czym można urozmaicić pobyt w szkole. Są rzeczy,których zmienić się nie da (niestety), ale darmowe WiFi,szkolny Radiowęzeł czy wyposażenie szkolnych toalet w papier są w naszym zasięgu.

Peace&loveLaughingCześć !!! Nazywam się Dajana Olszewska , uczęszczam do klasy III B TEi  zgloszam swoją kandydaturę na przewidniczącą samorządu Szkolnego.  Jestem osobą zorganizowaną, systematyczną i odpowiedzialną. Interesuję się rysowaniem i sportem, a głównie wioślarswem, które już trenuję od ponad 5 lat . W tym roku mam już kilka osiagnięć.
Zachęcam do głosowania! Laughing

 

 

 

 


Witam! Nazywam się Agata Jagielska i rozpoczęłam naukę w klasie IA TE.  W klasie pełnię funkcję przewodniczącej. Jestem osobą odpowiedzialną, zorganizowaną, systematyczną i konsekwentną w działaniu. Wprawdzie nigdy nie pełniłam tak odpowiedzialnej funkcji , jednak myslę, że nie zawidziecie się wybierając właśnie mnie.
Zachęcam do głosowania! Laughing 

 

 

 


Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.