O Sarze z Syke

Dodane przez: jarek dnia: 18.05.2013 godz.: 09:51
Newsy

Od pierwszego marca do 24 kwietnia 2010 uczennica Berufsbildende Schulen - BBS –Syke Europaschule Sarah Busch odbywała swoją ośmiotygodniową praktykę zawodową w Toruniu. Sarah uczy się zawodu handlowiec, specjalista od handlu detalicznego w szkole w Syke, która jest naszą szkołą partnerską. W ramach programu Unii Europejskiej Leonardo da Vinci mogła część swoich praktyk odbyć za granicą. Sarah uczy się w tzw. systemie dualnym, tzn.: wiedzę praktyczną nabywa w szkole, natomiast umiejętności praktycznych w zakładzie pracy.
Sarah spędziła pierwszy tydzień w naszej szkole, była w kilku klasach na zajęciach. Od drugiego tygodnia pracowała w sklepie Polomarket na ul. Okrężnej. W kwietniu odbywała praktykę w Torimpexie na Rubinkowie.


Oprócz pracy Sarah nawiązała liczne znajomości, poznała nasze miasto i uczyła się języka polskiego.
Pobyt w Polsce bardzo jej się podobał. Sama przyznała, że nabrała więcej pewności siebie, stałą się osobą bardziej otwartą, śmiałą i samodzielną. Obiecała, że jeszcze odwiedzi kiedyś Toruń.
No to Sarah, do zobaczenia!

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.