Współpraca z Mission ToRun rozpoczęta!

Dodane przez: Model dnia: 06.03.2015 godz.: 21:43
Newsy

W tym miesiącu partnerem naszej szkoły  został Mission ToRun. Dzięki naszej współpracy, uczniowie  korzystać będą z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców. Mission ToRun jest to społeczność w ramach której odbywają się  cykle spotkań toruńskiej społeczności skupionej wokół przedsiębiorczości, biznesu i start-up’ów, zainspirowany ideą Open Coffee. Celem Mission ToRun jest wspieranie rozwoju toruńskiej społeczności przedsiębiorców, m.in. z branży technologiczno-innowacyjnej, poprzez ułatwienie wymiany doświadczeń, wiedzy i pomysłów.
Wśród uczniów, którzy zaangażowali się we współpracę z Mission ToRun są Adam Binczak i Ilona Pretkiel z klasy IVA.
Jeśli myślisz nad działalnością gospodarczą, a nie wiesz jak zacząć? Zapraszamy Ciebie na spotkania Mission ToRun. Już w czwartek 26.03.2015r. o godz. 18.00 spotkać się bedzie można z Michałem Sadowskim., załoożycielem i prezesem Brand24. Michał Sadowski jest specjalistą od monitorowania internetu oraz laureatem wielu konkursów. Więcej szczegółów i następne spotkaniamożna śledzić na stronie i Faceboku Mission ToRun oraz na spotkaniu.
Na stronie ZSE znajduje się też box  Mission ToRun z dostępem bezpośrednim na stronę organizacji, gdzie można śledzić szczegóły współpracy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!  Laughing

Łucja Modzelewska, Adam Binczak, Ilona Pretkiel

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.