Akcja „LICZY SIĘ KAŻDA KROPLA KRWI”

Dodane przez: Model dnia: 03.01.2014 godz.: 23:18
Newsy

Życie człowieka to dar, o który czasami musimy walczyć, jednak samotna bitwa niekiedy nie wystarcza. 
Wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi cierpiących z powodu różnych chorób, wzorem ubiegłorocznej akcji „LICZY SIĘ KAŻDA KROPLA KRWI”organizujemy w dniu 09 stycznia 2014r. ponowną zbiórkę krwi.
Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, 
rozpoczynamy o godzinie 9.00 w świetlicy szkolnej, według harmonogramu umieszczonego na tablicy ogłoszeń i wejściu do świetlicy.
 W zeszłorocznej akcji pełnoletni uczniowie oraz pracownicy szkoły bardzo licznie udali się do punktu krwiodawstwa oraz wzięli udział w organizowanej przez UMK  Wampiriadzie,  w czasie tylko tej jednej akcji udało nam się wspólnie zebrać i przekazać na rzecz chorej  Natalii ponad 30 litrów krwi.
Oprócz rozpropagowania tej szlachetnej idei wśród uczniów, dodatkowym celem akcji jest poruszenie problemu, niewielkiej  w Polsce - grupy dawców krwi i szpiku kostnego oraz zwiększenie świadomości na temat zasadności zbiórek krwi.

Beata Gurtowska 

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.