IX Toruńskie Dni Kariery

Dodane przez: Model dnia: 14.10.2018 godz.: 21:54
Newsy

W tym roku Toruńskie Dni Kariery odbyły się pod hasłem: „RÓŻNE OBLICZA KARIERY-CO NAS MOTYWUJE DO PRACY?”.  W ramach TDK uczniowie mogli skorzystać z warsztatów, prelekcji oraz zapoznać się z prezentacją filmów promocyjnych toruńskich szkół branżowych, a ich rodzice - zainteresowani wsparciem swojego dziecka w podejmowaniu decyzji dotyczących kariery zawodowej- mogli spotkać się z doradcami zawodowymi. Również młodzież naszej szkoły uczestniczyła w dniu 11.10. 2018 r. w warsztatach Powiatowego Urzędu Pracy pt. „Młodzi na toruńskim rynku pracy”.

I my włączyliśmy się w TDK - na terenie naszej szkoły zorganizowaliśmy interesujące warsztaty dla uczniów szkół podstawowych pt. „Dziś uczeń, jutro księgowy, menedżer…” – prezentacja zawodu technika ekonomisty i technika handlowca oraz „Koktajlowe fryzury dla każdego” – prezentacja zawodu fryzjer.

Dziękujemy przybyłej młodzieży za uczestnictwo w tych zajęciach i już dziś zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej szkoły oraz zapoznania się z jej ciekawą ofertą! PamiętajcieMĄDRY WYBÓR – DOBRY ZAWÓD !!!

Mirosława Łuksza

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.