Trwa nabór do udziału w projekcie UE: "Nauka -to takie proste"

Dodane przez: Model dnia: 15.06.2018 godz.: 18:24
Newsy

UWAGA!!!

TRWA NABÓR DO UDZIAŁU W PROJEKCIE UE: „NAUKA - TO TAKIE PROSTE!”

Projekt „Nauka -to takie proste!” jest skierowany do uczniów i nauczycieli z 24 toruńskich szkół, w tym Technikum nr 1 w ZSE. Celem projektu jest rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów, zwłaszcza matematyczno-przyrodniczych oraz kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej, poprzez stworzenie w szkołach warunków do nauki opartej na eksperymencie.
W ramach tego projektu nasza szkoła otrzyma odpowiednie wyposażenie pracowni matematycznej, geograficznej, biologicznej, fizycznej i chemicznej, przystosowanych do nauczania metodą eksperymentu.
Dla uczniów uczestniczących w projekcie będą zorganizowane dodatkowe zajęcia zarówno w naszej szkole, jak i w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Przeszkoleni nauczyciele ZSE i specjaliści z CNMW będą prowadzić dodatkowe zajęcia z uczniami w małych grupach, nowatorskimi metodami, które będą się odbywać od połowy września 2018 r. do 15 czerwca 2019r. Uczestnicy projektu wezmą udział w kilku konkursach indywidualnie i zespołowo, w tym na najciekawszy eksperyment, którego rozstrzygnięcie nastąpi w czerwcu 2019 r. w CN Młyn Wiedzy, gdzie zostaną wręczone uczniom i ich opiekunom atrakcyjne nagrody.
Wszyscy uczestnicy tego projektu otrzymają certyfikat potwierdzający podwyższenie kompetencji matematyczno-przyrodniczych.
Przypominam, że młodzież chętna do udziału w projekcie „Nauka -to takie proste!” proszona jest o zgłoszenie się do kierownika do spraw szkoleń w ZSE Pani Anny Grala w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wypełnienia i złożenia deklaracji uczestnictwa.
Termin zgłoszeń do udziału w projekcie upływa z dniem 22 czerwca 2018!!! Natomiast w pierwszej połowie września 2018 odbędzie się rekrutacja uzupełniająca dla uczniów klas pierwszych technikum.

Nie zwlekaj, weź udział w ciekawych pokazach, eksperymentuj i zdobądź nagrody!!!

Anna Grala

 

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.