Podziękowania

Dodane przez: Model dnia: 19.05.2018 godz.: 21:20
Newsy

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, drodzy Uczniowie!

Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy włączyliście się w działania promujące Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, a szczególnie w organizację DRZWI OTWARTYCH.

Jest mi niezmiernie miło, że w dniu wolnym od pracy i nauki przyszliście do szkoły, aby prezentować jej mocne strony i pokazaliście, że EKONOMIK to Społeczność ludzi pełnych pomysłów, pasji i zaangażowania.

Były superciekawe prezentacje zawodów ekonomicznych, inspirujące warsztaty fryzjerskie, komputerowe diagnozowanie włosów, oczyszczające maseczki i  napary z pokrzywy, zadania i gry strategiczne, gorące gofry, domowe ciasta i wypieki, „śniadanie na trawie w stylu lat 60 -tych”, pokazy taneczne fitness przy świetnej muzyce, „Royal wedding”, kawiarenka w zaciszu biblioteki, minionki, toruńskie mieszczki,  stylizacje fryzur i makijażu i jeszcze wieeeeeele innych atrakcji.

A przede wszystkim dzięki Wam Wszystkim panowała wspaniała atmosfera, która sprawiła, że dzisiejszy dzień był szczególny. Mam nadzieję, że Wszyscy dobrze się bawiliście. Życzę udanego weekendu.

Liliana Adamczyk – dyrektor ZSE

Więcej


Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Copyright © 1920-2016 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu, ul. Grunwaldzka 39, 87-100 Toruń, tel. +48 566544613 | All rights reserved
Technikum Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Wojciech J.